PraxeDeníkyFirmy
Ladislav Řeřábek - eLektronik 
Název Ladislav Řeřábek - eLektronik
Ulice Jehnědno 57
Město Albrechtice nad Vltavou
PSČ 397 01
IČO 15797805
Web www.rerabek-elektronik.com/
Zástupce firmy Řeřábek Ladislav
Kontakt www.rerabek-elektronik.com/
Popis, další informace Poskytování služeb v oblasti zabezpečení a slaboproudé elektroniky. Ozvučovacích audio systémů, videotelefonů a domácích telefonů, informačních systémů, počítačových a telekomunikačních sítí, telekomunikační techniky, satelitní techniky, ale také například trezorů. Tým kvalitních techniků je neustále vzděláván a technici se mohou pochlubit celou řadou certifikátů, které jsou potřebné pro montáž nejmodernějších a progresivních produktů. Firma spolupracuje s partnery dodávající skutečně kvalitní a moderní techniku českých i světových výrobců. Naše spolupráce se zákazníkem nekončí instalací zařízení, ale kvalitní servis a revize zaručují zákazníkovi bezproblémový provoz zařízení po mnoho let.

O kvalitě a snaze vyjít zákazníkovi maximálně vstříc svědčí stovky zákazníků a realizace kompletních slaboproudých instalací u velkých firem i s nadnárodní působností. V roce 2007 získala firma certifikát jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2001, je členem Asociace technických bezpečnostních služeb Gremium Alarm a členem Jihočeské hospodářské komory.

I nadále je naší snahou vyjít zákazníkovi maximálně vstříc, aby byl s naší prací spokojen. A to je pro naši firmu ta nejlepší reklama.
Místo výkonu praxe
Pracovní činnosti praktikantů instalace a servis slaboproudých zařízení z oblasti EZS, CCTV apod.
Získané dovednosti
Ochranné pracovní pomůcky
Instruktoři (garanti)
GPS 49.295921,14.163185
Mapa